Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyen jóvá amit...

Hogyan tegyen jóvá amit virtuálisan elkövettem egy hibát?

Figyelt kérdés

Nem akarom részletezni a dolgot annyit tudok valamit elszúrtam egy ismerösöm elektronikus levelezésénél, emiatt kinós helyzetbe hoztam automatikusan.


Nem az a tipus vagyok bárkit is kinós helyzetbe hozzak még akkor sem ha a legnagyobb ellenségemről lenne szó. Volt olyan időszak régen meg engedte nekem viszont jelenleg kiderült még sem engedte meg nekem ezt tegyem.


Igyekeztem a hiában virtuálisan bevállalni viszont félek attól nem fog megbocsájtani nekem soha ha ezt meg látja a levelező rendszerében. Attól félek és tartók nem fog hinni nekem abban nem az a tipus vagyok aki fájdalmat okoz más embernek.


Tudom van neki szegény ismerősőmnek elég baja és egy olyan betegsége amit még egy nagyon jó etikát ismerő orvosnak sem mondja el többé. Nem irom le milyen betegsége van neki személyiségi jogát tiszteletben tartom.


Rajta kivül nincs más nálam jóval idősebb személy akire szociális téren igazán feltekinthetek.



2012. máj. 21. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Soha nem láttam személyesen és telefonon sem beszéltem vele soha az ismerösőmel, igen messze lakik tőlem biztonsági okok végett nem merek el menni hozzá.


Nem szeretném ha a saját környezetemben élők orrára kötni ezt amig nem lesz nekem saját életársam aki 7 pecsétes titokba tudná tartani a leendő titkos alkalmi utazásomat illetve közös titkos alkalmi utazást. Addig nem megyek sehová sem,

2012. máj. 21. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből az egészből, amit leírtál, egy árva szót sem értek, nagy katyvasz.

A helyedben újra fogalmaznám és hát részletek nélkül egy kívűlálló nem érti a helyzetet, tehát azokat is le kéne írnod.

2012. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elektronikus levélről van szó. Sajnos akadozót a levelező rendszerem vagy az ismerösőm levelező rendszere. Igy kénytelen voltam Elküldeni egy másik levelező rendszerére, és emiatt leégettem őt nem gyözött beszélni másról akik elött lebukott.



Ennél többet privát üzenetben vagyok hajlandó irni további részletekben. Nem akarok megint szégyent hozni rá.

2012. máj. 22. 09:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is értem egyes embereket mint az ismerösőmet mért irja a közösségi portlálon azt hogy akit érdekel a problémája irjon nyugodtan neki.


És ott a tiltott elektronikus levele van jelen ahová csak a környezetében élők küldhetnek arra a cimre.

2012. máj. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!