Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » X-box 360 Kinect milyen a...

X-box 360 Kinect milyen a mozgásérzékelője?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek volt/van Kinect érzékelője, megosztaná a véleményét??? Pontos az érzékelője??? Szabad a mozgástér??? És, hogy működik pl, ha futok...egy helyben kell futni, vagy, ha előre lépek azt is érzékeli???? Ugyan ez a kérdésem a focis játékokkal kapcsolatban...!? Írnátok ezekre példákat? Kérlek Titeket, segítsetek, nekem még nem volt ilyen konzol..!!! Köszönöm előre is!

2012. máj. 12. 18:43
1 2
 11/12 KicsiPocok válasza:
Szijó. Nekünk megvan a játék, és bár régen játszottam már rajta teniszt, de azthiszem úgy működik hogy 3fokozat van, az alap, amikor oda pakol téged ahhol eltudod ütni a labdát, lassú és szinte alig lehet elrontani. A másodiknál már nehezebb mert gyorsabb is meg ott már mozogni is kell, és magától értetődik hogy a legnehezebben pedig szinte már egyedűl mozogsz, nem pakol mindig oda , ahova a labda fog érkezni. Én közepesen szoktam, nemszeretek futkosni :D Amúgy ettől a játéktól eltekintve fontos hogy rendszeresen betájold a kinectet, és szépen karban legyen tartva annak érdekében hogy minnél pontosabb legyen. Minden kinect játékhoz jár egy kis mosolygós kártya, annak segítségével tudod majd betájolni. Valamint fontos hogy legyen saját karaktered, ezt is személyre lehet szabni magasság ügyileg, és van egy ilyen lépegetős-betájolós része, azt is meg kell hogy csináld. Mi 1-2 hetente tájoljuk újra, így mindig pontos :D Remélem segítettem :)
2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Köszönöm, válaszodat! Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen terjedelmesen leírtad! Kérlek segíts nekem itt a liknem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Holnap venném, ezért kérlek, ha tudsz írj!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :d XD

2012. máj. 15. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!