Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki? Vagy csak...

Visszavágjak neki? Vagy csak felejtsem el?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: Az én igen 'kedves barátnőm' mostanában nagyon megváltozott, de azt én sem gondoltam, hogy ennyire. 3 napja egy nem olyan kis létszámú társaságban szándékosan elmondta mindenkinek hogy kibe vagyok szerelmes(szándékosan nem mondtam még el senkinek, mert én szerettem volna személyesen elmondani az illetőnek). De ami felteszi a pontot az 'i'-re az az, hogy a társaságban ott volt az is akibe szerelmes vagyok. Azon kívül, hogy nagyon szomorú vagyok e-miatt, még neki is (fiú) nagyon kellemetlen lehetett.Szóval a kérdés az,hogy visszavágjak-e neki valamivel, vagy mondjak-e valamit. Köszönöm. :)

2012. máj. 11. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy annyiban hagyd! A végén az egész barátitársaságod azt fogja gondolni, hogy veled bármit meglehet tenni, úgy is csendben tűröd és semmibe fognak venni!
2012. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az ilyenek előbb vagy utóbb visszakapják. Sőt! Aki ennyire egy idióta pletykafészek, azt inkább hagyd. :) Elég hülye ő ahhoz, hogy magát is bajba keverje. Amúgy az ilyen pletykás görényeket nem bírják a munkahelyeken sem, meg szerintem a társaság se kedveli. Most mondd meg őszintén: te mit szólnál, ha tudnál két lányról, akik barátnők, és hallod, ahogy az egyik barátnő kibeszéli a másikat? Ez csakis őt minősíti, szerinted ezek után lesz majd olyan a társaságból, aki meg fog benne bízni? A helyedben én hagynám a csudába, nem éri meg ilyennel foglalkozni. A fiú miatt meg ne légy szomorú, majd lesz ami lesz, nem nagy tragédia.
2012. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Ha a baráti társaságod ezzel visszaél, akkor megnyugtatlak, nem ilyenek a barátok. Most legalább próbára teszed őket is.
2012. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... :3 Nem hagyom annyiban a dolgot.... :DD
2012. máj. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!