Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nagyon szégyellem?

Mit csináljak, nagyon szégyellem?

Figyelt kérdés
Mentem haza és egy kisebbség követett. Nem tudtam lerázni bármit mondtam neki még jobban jött utánam. azután teljes erőből lefogott. elkezdett fogdosni. azt hittem megerőszakol, de végül hagyott elmenni. nagyon szégyellem amit csinált velem. barátomnak elmondjam?. mert nem szeretném.és az sem szeretném hogy újra össze fussak vele az utcán. vidéken lakok 18/L
2012. máj. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el neki, valószínű elég ideges lesz (nem rád), jobban fog félteni és kísérgetni, de legalább megvéd hogyha a közeljövőben vmi hasonló történne
2012. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda?Még a rendőrségre is menj be!Tegyél feljelentést.Ne hagyd magad!A barátodnak feltétlen mond el!!
2012. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szüleidnek szólj és tegyetek feljelentést. Mert lehet, hogy téged hagyott elmenni, de legközelebb más ártatlan lányt nem fog.
2012. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp mondd el a barátodnak. nem szabad hagyni magad!
2012. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!