Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor nem lesz mellem?

Most akkor nem lesz mellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,bocsi,hogy ebbe a témába írok,de nem tom hova kellene.14 éves vagyok és 170 centi.Vékony vagyok,de még nincs semmi mellem.Még csak nem is nő vagy valami,és ezért sokan csúfolnak.Minden osztálytársamnak van melle,de nekem nincs és ez nagyon zavar.Ez nagyon cikis nekem.Mit tegyek,hogy nőjjön?Mit egyek/igyak(ha ez a megoldás)?Normális válaszokat kérek.

2012. máj. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sovány vagy, próbálj kicsit hízni, és valószínűleg el kezdenek nőni a melleid is.
2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ienkor az a teendő hogy hizz 1 kicsit, a zsir 1 része a mellre rakódik.
2012. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébiránt még nagyon fiatal vagy, és korodhoz képest elég magas, szóval lehet, hogy most kicsit megnyúltál, de idővel elkezdesz kerekedni is. :) nem kell ahhoz híznod, hogy legyenek cicijeid, amúgy meg nagyon sok pasi bukik a kis mellekre, szóval ne aggódj, nincsen veled semmi baj. a vékony lányoknak amúgy is kisebbek a melleik, de én ismerek olyan duci lányt is, akinek magához képest kicsik a cickói. ez már csak ilyen nehéz dolog, de ne agonizáld túl, minden rendben lesz. :)
2012. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!