Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért csak a hasam meg a...

Mért csak a hasam meg a mellem lesz kisebb? Egy hónapja járok le szinte minden nap futni, meg ha tudok, úszom is.

Figyelt kérdés
Kezdek egyre jobban elkeseredni,hogy a combom mindig ilyen nagy marad.:(Mit csináljak hogy menjen az is le? 164centi vagyok,és 68-69kiló vagyok kb.
2012. márc. 26. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még többet kell edzened. Lemegy az előbb-utóbb.

Aki combra, fenékre hízó típus, annak onnan megy le legutoljára a felesleg.

Aki meg hasra hízó, mint én, nekem meg onnan. :/

2012. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelmes még.. nekem kb két hónapba telt, hogy éreztem és láttam is a változást. :) Holott barátnőm azt mondta, hogy három hónap alatt ne is várjak semmit.


Az, hogy csak a hasad és melled lesz kisebb, szerintem is típusfüggő dolog. Nekem a hasam a legnagyobb bajom, bár sajnos tudom is, hogy a kaját vissza kéne vennem. De cserébe a fenekem 3 hét után már keményebb és kerekebb volt.. :D

2012. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor még van rá esély,hogy nyárra már nem kell szégyenkeznem miatta?nem fogom feladni,egészen megszerettem a futást is
2012. márc. 26. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkat kérdése. Van egy ismerősöm, 167 cm volt és 62 kg, teljesen normálisan nézett ki. Elkezdett fogyózni, elfogyott az összes melle, felülről iszonyúan lefogyott, már-már beteges, alul ugyan úgy maradt a széles csípője, a combjai is totál eltűntek, két bot van a lába helyén. Nagyon bután néz ki, most 55 kg.


Szóval nem a kg-ok számítanak, hanem az alkat.

2012. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem mert körte tipusú alkatod van. Nézz utána..
2012. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Alkat kérdése, nincs olyan hogy helyi fogyás, előbb-utóbb mindenhonnan fogyni fogsz, maximum más ütemben! Szerintem mérd le a comb és karkerületeket, ha meg akarsz bizonyosodni erről.
2012. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!