Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért nem fogok mindenkinek a...

Azért nem fogok mindenkinek a kedvére írni hogy több %om legyen . Látom minden nap egyre kevesebb! Mért van ennyi nyominger ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom van aki ezzel szórakozik, és vannak korlátolt emberkék. Volt már hogy egy tudományos cikk alapján adtam válasz, és lepontoztak 0-ra.

Talán ha nem lehetne elrejteni a nick-et, és a pontozókat is ki lehetne listázni, visszafognák magukat.

A politikai és vallási rovatot meg már régóta kerülöm. Fölösleges szélmalomharc.

2012. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is így teszek majd,kerülöm az olyan témaköröket ahol kérdeznek de ha adsz egy értelmes választ akkor le pontoznak mert neki nem tetszik...
2012. máj. 1. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. :( Elég, ha a véleményem leírom, máris 0%-ék. Kár, hogy van ez az egész pontozás.
2012. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
amúgy úgy kéne, mint a gyk német verziójában, hogy gyakorlatilag nem rejtheted el a nevedet, nincs pontozás meg ilyenek, viszont minden válaszodért automatikusan jár valamennyi pont. meg a leghasznosabb választ is ki lehet választani, és kapsz érte csillagot, meg extra pontot.
2012. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
így lenne helyes igen,csak azért felháborító mert nem vagyok tudatlan,buta,stb és a válaszaim minimum 70%ban igazak!!de ha írok valakinek 30as% al akkor azt hihetik hogy a válaszim buták vagy nincs bennük igazság..holott ez közel sem így van!!mind1 ezentúl majd nézem kinek válaszolok )
2012. máj. 1. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

én a szerelem szex témában néha lepontozok mindenkit direkt, "értelmes" válaszért is. nem elég, hogy a magánügyeit nem tudja elintézni a kérdező, a sok válaszoló meg ott teregeti ki neki a tanácsait, ami magánügy. talán statisztikusoknak jó móka lenne, hogy mit csinálnak a fiatalok egymással az ágyban, de én lepontozom őket, akkor is, ha nem tetszik.

én mondjuk látom, néha akkor pontoznak le, ha nem is értenek a témához és lusták picit gondolkodni az előítéleteik miatt.

ja, lehet én is előítéletes vagyok a fentiek miatt, elismerem, de ez van.

2012. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó voltam. amúgy mindegy, hány %-on állsz, ne foglalkozz vele. én olvastam értelmes választ alacsony százalékostól, szóval a %-ra nem lehet adni annyira.
2012. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgyis itt vannak a moderátorok, a hülye kérdéseket és válaszokat kiszűrik, így a pontozásra semmi, de semmi szükség nincsen. Az egész csak lehúzza az értelmes válaszolókat.
2012. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves # 6!

Hallottál már a csoportterápiáról? Ahol a résztvevők mindenki előtt elmondják a fájdalmukat, sérelmüket. Nálunk is alkalmazott, egyik leghatásosabb pszichiátriai módszer. Akik az általad kifogásolt rovatba írnak, talán tudat alatti késztetésre, de ezt alkalmazzák, mert ez jelent nekik megkönnyebbülést.

Mindenki nem mehet a TB terhére - kezelésre.

Az oldal célja az, hogy legjobb tudásunk szerint segítsünk egymáson. Nem pedig önjelölt isten módjára bíráljunk.

Most pedig nyomhatod a piros kezet. Ha neked az örömet okoz, akkor máris segítettem neked is.

2012. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!