Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonalas vagy sima napló?

Vonalas vagy sima napló?

Figyelt kérdés
szeretnék naplót írni. Csak azt nem tudom, hogy vonalas füzetbe, vagy simába. Papírboltokba lehet kapni kemény kötésű füzeteket? És akkor milyet vegyek?
2012. ápr. 30. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak írni akarsz, a vonalas talán jobb. Ha olyan vagy, mint én, és firkálgatsz is néha 1-1 ábrát, vagy saját magad szereted meghatározni a sorok közti távolságot, akkor a simát ajánlom. Lehet kapni ilyen füzeteket, mindenfajtát.
2012. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kockás :D

Én komolyan abba szeretek írni :)

2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 étoile et lune ***** válasza:

Én a halványvonalas csíkosokat szeretem, amikben nem olyan nagy a sortávolság. Menj be a Libribe vagy az Alexandrába vagy a Kes Papírba, ezekben a boltokban árulnak általában PaperBlanks márkájú naplókat.

[link] <<< Nézegesd végig őket, nagyon szépek. Egy naplóméretű 5000 forint, de hát tényleg szépek...

2012. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, már beszereztem egyet. vonalasat. Elkezdtem írni, és már most imádom ezt az egészet:)jó végre leírni amit gondolok, úgy hogy nem szólnak és nem pofáznak közbe;D
2012. ápr. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!