Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok az gáz, hogyha 13-14...

Lányok az gáz, hogyha 13-14 évesen még nincs mellem?

Figyelt kérdés
Elég cikisnek érzem,hogy ennyi vagyok és még nincs mellem.168 cm vagyok és hát nem tom mit tegyek.Tudtok tanácsot adni?Ciki vagy nem ciki?

2012. ápr. 23. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Meglátod, tökéletes melleid lesznek. Akiknek már 13 évesen szép formás mellük van, sokszor hatalmas, lógós tőgyeik lesznek, mire felnőnek. Semmiről nem vagy lekésve.
2012. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is az elsővel értek egyet :D ha meg nem lesz nagy az is szép de vmekkora úgyis lesz :) de én fiú vagyok :D
2012. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy is gáz. Még csak most fognak nőni. Semmi gond nincs veled.
2012. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ciki, de az alapból hülye kérdés, miért lenne ciki.

különben meg menj el templomba, és imádkozz, hogy isten adjon 70J melltartóméretet

2012. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hordasz toppot? Am nm baj van olyan barátnöm akinek még egyeltalán nincs melle.
2012. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár lányoktól kérdezted, de én fiú vagyok, és egyáltalán nem gáz! Egyébként is mindenki más ütemben fejlődik. A Te melleid is nőhetnek még évekig! Ja, és a legfontosabb, hogy kis mellel is lehetsz nagyon szép!!! :)
2012. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. jún. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!