Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmentem kezesnek 20 évvel...

Elmentem kezesnek 20 évvel ezelött. Most keresnek fel sima semilyen levélel. Kérhetnek tőlem bármit?

Figyelt kérdés

200000eft volt akkor és most ki küldtek közel öt milkot.

Soha nem vontak tölem semmit és senki nem szolt semmit.Bar listán nem voltam,és nem arrol a hitelröl beszélnek ami húsz évvel ezelött volt.


2009. jún. 20. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha a 20 évvel ezelőtti óta nem volt semmilyen hiteled, kezességed, akkor valami fatális félreértésről lehet szó. Lehet, hogy valaki visszaélt a neveddel, aláírásoddal. Sürgősen járj utána és tisztázd!
2009. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mentem el kezesnek ,de soha nem kerestek.Nem arrol a hitelről beszélnek ami akkor valos volt.
2009. jún. 20. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 5 év után nem követelhetnek tőled semmit, ha jogos lenne is. Az adópapírt is addig kell megőrizni, utána, ha csaltál is volna, fújhatnak a s***edbe!
2009. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csaltam és mindig volt munkahelyem ahol megtalálhattak volna,cimemse változott igy nem értem mit akarnak tőlem
2009. jún. 20. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy csaltál, csak úgy megemlítettem, hogyha mégis, akkor se tehetnének semmit. Valóban az a legjobb, ha utánajársz, mert a mai világban ki tudja, nem-e hamisították oda az aláírásod például, de ezt könnyen bizonyíthatod! Nagyon valódinak látszik a levél? Még az is lehet, valaki hülyül veled! Idióta vicc lenne!
2009. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!