Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek ebben? Érdekes, nem?...

Hisztek ebben? Érdekes, nem? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Hogyha találkozok egy emberrel, akárki is az... Azt vettem észre, hogy utána tobbszor is kapcsolatba lépek vele, néha csak úgy "véletlenul", bár nem hiszek a véletlenekben! Akárhol is lakik az illeto, mindig egymásra találunk legalább mégegyszer az életben...
2009. jún. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A Buddhista vallás alapján semmi sem véletlen. Mindennek van oka és okozata. :)
2009. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! Buddhista vagyok!
2009. jún. 19. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordísd meg a dolgot, hány olyan emberrel találkoztál egyszer, akivel többször nem? Csak esetükben nem mondod azt, hogy: hoppá, vele se találkoztam többször:)
2009. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha! De éppen azon csodálkozom hogy mindenkit láttam már minimum 2x!!
2009. jún. 19. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ismered, így azután többször felfigyelsz rá
2009. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Huha te akkor igazi közéleti személy lehetsz, ha mind a 6 milliárd emberrel találkoztál már, és nem is egyszer. Legalábbis ezt fejezted ki azzal hogy "akárhol is lakik" valamint hogy "mindenkit láttam már minimum 2x!!"

Én szorítok, csak így tovább! jöjjön össze még többszöri alkalom velem is,de bocsi ha nem fogok emlékezni rád mert elég rossz az arc memóriám

2009. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy mind a 6 milliárd emberrel találkoztam, hanem úgy, hogy akit akár 1x is láttam utána még mindig feltunt valahogy újra!
2009. jún. 20. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ès abba mèg nem gondoltàl bele,hogy mielött nem ismerted azelött lehet,hogy màr 100x is elmentetek egymàs mellett?!Csak akkor mèg nem figyelted èpp öt.Most màr ismered tehàt felfigyeltèl rà.Nincs ebben semmi különleges.
2009. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!