Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teged milyen temak erdekelnek?...

Teged milyen temak erdekelnek? Milyen tekakert kerulnel be szivesen egy forum oldalra? Es mi az, ami miatt esetleg ott is maradnal?

Figyelt kérdés
Fontos lenne minel tobb embertol valaszt kapnom, ezek a velemenyek alapjan szeretnek boviteni egy forumot. :)

2012. ápr. 15. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sportfórumokat látogatok. 1 helyre régebben írtam is napi szinten, szerettem csak mikor "otthagytam" akkor azért, mert nem volt sok időm, most meg valahogy félek visszamenni.

Amúgy sok fórumot olvasok, csak nem regisztrálok nicket, mert nem túl szimpatikus az emberek stílusa... Neked milyen fórumod van? Linket dobsz?

2012. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 honap mulva fog indulni, majd adok linket. :)
2012. ápr. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!