Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összegyűrtem egy könyv borítój...

Összegyűrtem egy könyv borítóját, ami ráadásul nem az enyém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

betettem lexikonok alá, szóval már egy ideje lapul. tudnátok nekem hasznos tippeket adni, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy kevésbé látszódjon a szamárfül?

köszönöm a tanácsokat!


2012. ápr. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egy jó barátodtól v rokonodtól kérted el, nem fog haragudni :) ha nem akarattal volt, akkor szerintem megértik
2012. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha mindent megtettél h kivasald valahogy, és így se jó, akkor vidd vissza és kérj bocsánatot.
2012. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg könyvtárból, akkor legfeljebb egy kicsit fizetsz, de nem vészes. :) Amennyire tudod, rendbehozod, oszt jól van.
2012. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az a "baj", hogy az osztályfőnököm....

vasalással csak javíthatok rajta? úgy értem, nem ronthatom el még jobban?

2012. ápr. 10. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
a vasalást képletesen értettem :))
2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaaa .. :) pedig már hallottam róla, hogy ténylegesen kivasalják. majd megkérem anyát, hogy próbálkozzon meg vele ő.

köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld!

2012. ápr. 10. 20:36
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ha tudod, vedd meg egy boltban és azt add vissza.
2012. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
így lett; megvettem végül egy könyvesboltban.
2012. ápr. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!