Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan hogy...

Fáncsi91 kérdése:

Csak én vagyok olyan hogy nagyon fontos a barátság?

Figyelt kérdés
Én mindent megtennék a barátaimért, a 2 legjobb barátomért főként! De vannak akik nem értik miért... Másoknak miért nem fontos a barátság?

2012. ápr. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
sok oka lehet. más az értékrendjük,máshogy definiálják a "barát" szót,érdekből vagy csak időtöltés miatt is lehetnek valakivel akire a barát jelzőt aggatják.
2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mindent megtennék, hogy a barátaimnak is ugyanolyan fontos legyek, mint ők nekem. sajnos nem sikerül. :( bárcsak lenének még igazi őszinte barátok :(
2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és örülök neki, hogy igaz barátaim lehetnek, nemcsak amolyan haverek. :)
2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátságoknak van igazi értéke.
2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, van két nagyon jó barátom, az egyik elég régóta, érte mindent megtennék, a másik elég friss, de fontosak vagyunk egymásnak. Több nincs is, haverok, ivócimborák, buliarcok nekem nem kellenek.
2012. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: hasonló a mentalitásunk. Én is ha ritkán bulizni is megyek, az igaz barátaimmal megyek :p. Úgy örülök én is, hogy még vannak, akik igy gondolkodnak.
2012. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!