Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tart emiatt nagyképűnek?

Miért tart emiatt nagyképűnek?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózgatni (beállítok mindent, háttér, tárgyak, stb.) és általában én vagyok a "modell" a képeimen, mert hát nincs más akit oda állíthatnék (ez kicsit meg is nehezíti). A jól sikerült képeket általában felteszem a facebookomra, de van egy lány aki mindig azt írja alá, hogy de béna, meg milyen nagyképű vagyok, mert magamat fényképezem. Tényleg le kéne állnom vele? Amúgy lány vagyok.
2012. ápr. 5. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vagy rohadt féltékeny, vagy túl őszinte. XD Ha művészi képek, értesz is hozzá, csinos vagy és nem k'rvulsz, akkor az előbbi. Ha viszont te is az a face-csicska kacsaszájú pózer vagy, vedd úgy, hogy vele vagyok.
2012. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval
2012. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan bevallom, lehet hogy ciki, de még sosem vágtam képen kacsaszájat xD Egyébként nem is nagyon facebook-ozok, csak néha chatelek a barátnőmmel, amikor nem tudunk személyesen találkozni. Meg persze felteszem ezeket a képeket, ennyiből áll az én nagy "fészezésem".
2012. ápr. 5. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez akkor sem válasz arra, hogy pucérkodsz-é a képeken, csaj. :)


1.

2012. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Héj, nem sztriptíz táncos vagyok! :D Nem szoktam "pucérkodni", és nem is áll szándékomban.
2012. ápr. 5. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus, most már komolyan megnézném, mi baja akkor annak a csajnak. xD Nem lehet, hogy egy rég-elfeledett-ellenség-aki-revansot-akar? :)


1.

2012. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!