Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangmutálás, meddig tart?

Hangmutálás, meddig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12 és fél éves koromban kezdett el mutálódni a hangom. Most nem sokára már 14 és fél éves leszek, és még mindig mutál a hangom. Nem tudjátok, hogy ez meddig tart? Mert már nagyon idgesít ez a hangom. :S Előre is köszönöm a válaszokat, és bocs ha rossz helyen kérdezem ezt.
2012. márc. 27. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában 16, esetleg 17 éves kor. De személye válogatja. Nem tudnám megmondani, hogy neked meddig fog tartani.....
2012. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jesszusom!
2012. márc. 27. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legy igy beparazva! Mondom,szemelye valogatja, akar hamarabb is eljohet, de nem lehet tudni. Nem csak te mesz at ezen...
2012. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2012. márc. 28. 07:37
 5/8 anonim válasza:
mondd a tüneteket mennyire mélly¨lt a hangod??
2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én most tezdek mutálni es eddig ez a második hét és eddig nagyon fáj...
2012. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj meg semmi. Nekem néha mély hangom van, néha rekett, néha egy kicsit magasabb. És még kiabálni sem tudok.
2012. júl. 29. 19:25
 8/8 Nemetvari válasza:
Nekem 12 évesen kezdett e mutálni a hangom, 2015. Szeptember-től 2016. februárig tartott. Ha idegesít a hangod, kezdj el mélyen, vagy magas hangon beszélni, és olyan hangod lesz, amilyen hangon kezdesz el beszélni.
2016. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!