Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék titkosítást...

Stella90 kérdése:

Hogyan tudnék titkosítást beállítani a gépemre?

Figyelt kérdés
párommal együtt élünk, és a net az ő gépéből van átvezetve az enyémbe, magyarul mindent lát, amit beírtam valahová. az volna a kérdésem, hogy lehetséges-e ezt valahogy titkosítani?
2012. ápr. 5. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van (routerrel) és nálunk nincs semmi ilyesmi :D Mindenki netezik magába és csak akkor látjuk mit néz a másik, ha mögéállunk :D
2012. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ettől még szeretném tudni a választ a kérdésemre, de azért köszi :)
2012. ápr. 16. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sehonnan átvezetni, a UPC-től havi 500 Ft-ért bérelj egy WIFI routtert, az megosztja a gépek között az internetet és nem látjátok egymásét, de te is vehetsz boltban csak ahhoz ismerni kell a net sebességeteket meg miegymást.
2012. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én a jelenlegi felálláshoz szeretnék megoldásokat keresni. hogy van-e olyan program, vagy ilyesmi, amivel el lehet érni hasonló eredményt.
2012. ápr. 20. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Használd a Google Chrome 'inkognitóablak' funkcióját, olyankor semmit nem ment el, sem előzménybe és sehol nem lesz nyoma.
2012. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem csak a böngészőről van szó, hanem pl msn. és firefoxot használok :)
2012. ápr. 20. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha annyi áldozatot nem hozol, hogy Chrome-ra váltasz, akkor szenvedj. De az msn-t meg hogy látja? Naplózott beszélgetéseket? Mert azokat lehet jelszóval védeni.
2012. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
neeem...nem mentem a beszélgetéseimet...amúgy az nem baj, ha látja a böngészőt...csak az msnre gondoltam, hogy ne olvasgassa a beszélgetéseket...de azt mondja, hogy mivel egy routerről nyomjuk, ezért minden, amit írok, az az ő gépén is megvan, és utólag vissza lehet olvasni mindent, amit én beírtam...
2012. ápr. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!