Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Floyd Rose-os Schecteremet...

Garett69 kérdése:

Floyd Rose-os Schecteremet C-dropba hangoltam, de 4-es és 5-ös húrja zizeg 0-tól 2-ig bundokon akárhogy állítgatom. Hogyan kell jól beállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Schecter Revenger 6 FR a gitárom, kb fél éve vettem. 12-es húr volt rajta, mikor elhoztam, és 4 db rugó volt benne, frankó kis floyd rose van rajta, atom széphangú gitár, viszont az Én stílusom a C-drpo hangolás. Akármit csinálok vele, nem tudom úgy beállítani, hogy a húrok jó távolságban legyenek a fogólaptól, és a 4-es és 5-ös húr ne zizegjen!

Kérlek segítsetek! Nemrég cseréltem 12-es húrról egy Ernie Ball 11-es hibridre, a legvastagabbja asszem 54-es!


2012. ápr. 1. 21:47
 1/2 No Name 80 válasza:
Én ezért annyira nem aggódnék, mert ez úgysem hallatszik meg azon, amit az erősítő kiad. De az azért lesz mert a felső híd alacsony. Kicserélheted magasabbra, csak figyelj oda, hogy megfelelő legyen a gitárhoz, vagy a másik hidat állítgathatod amíg jó nem lesz, csak akkor gyorsabban fognak távolodni a húrok a magasabb bundoktól mint az alacsonyaktól és mire nem fog zizegni, addigra messze lesznek a húrok a nyaktól a magas bundoknál
2016. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 No Name 80 válasza:
Vagy akár a truss rod-ot is állítgathatod. Lehet ferde a nyak. Csak azzal legyél óvaatos. Vannak vele kapcsolatban jó videók a youtube-on
2017. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!