Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Mihez kezdjek?

NAGYON FONTOS! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok, kb. 1 éve tetszik egy pasi, és ezt elmondtam a barátnőimnek. Sajnos nagyon félénk típus vagyok, és a suliban csak néha egymásra nézünk, semmi több. Én is és a többi barátnőm is mondta, hogy bejövök neki meg minden, és az a baj, hogy hihetetlenül beleéltem magam. Nagyon olyan bevállalós pasi, már volt egy 7-8 barátnője... Most pedig kiderült, hogy a B.F.F-be szerelmes, és a lány eddig megértett és kiállt mellettem, nem tetszett soha neki, most meg egyik napról a másikra azt mondta, hogy akkor ha megkérdezi tőle, igent mondd, és összejön vele, mert hát nem olyan csúnya, azt mondta. Persze a fiú meg is kérdezte, és mostmár együtt vannak... Nemhittem volna, de hihetetlenül rossz érzés, sírok itt meg minden, mihez kezdjek? Köszi, a normális válaszokat. Egyszerűen nem tudom elfelejteni. :(
2012. ápr. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nem a megfelelő kategóriába írtad, a Szerelem, szex-be való kérdés.


Másodszor: hűha. A "barátnőd" ezek szerint sosem volt igazi barátnő, ha így elárult. "Azt mondta, hogy akkor ha megkérdezi tőle, igent mondd, és összejön vele, mert hát nem olyan csúnya", ebből a mondatból látszik, hogy mennyire gyerekes, és csak arra vágyik, hogy "menő" lehessen. Ha szerelmes lenne a pasiba, még akkor sem lenne elfogadható ez a magatartás, mivel a barátság sokkal fontosabb egy fiúnál, de így, hogy csak egy egyszerű kaland... Jobb, ha elfelejted a lányt, és a pasit is.

És egy jó tanács: jól gondold meg, hogy kivel barátkozol, mert a bizalmat elveszteni egyszerű, kiérdemelni viszont annál nehezebb. Ne keseregj a fiú miatt, nem éri meg. Jön majd más, ezerszer jobb.

2012. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Ne sírj

2.Ez nem igazi barátság,ha összejön azzal a sráccal,miközben neked is tetszik.

3.Rendezd le a "barátnőddel"Mond el neki,hogy ez neked rosszul esett,és ha cserbenhagy,ne barátkozz tovább vele

4.Te jobb pasit érdemelsz!



Nekem is volt szerelmi bánatom,más suliba ment a pasi.Viszont egy buliba ott volt,és rájöttem,hogy nagyon köcsög,és szemétláda.Utálom azóta is.

2012. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, csak siettem kiírni. A lánynak nem akarom mondani, mivel nem akarom szét szedni őket, gondolom, ha így együtt lesznek akkor, majd megtetszik neki, mert nagyon szép fiú. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 4. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!