Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lesz :) Megtetszett már 1 éve egy fiú, szemezgettünk, de még egy mondtatot sem váltottunk, egy iskolába járunk. Az egyik barátom elmondta neki, hogy nekem tetszik és megijedtem nagyon... Mondta az a valaki aki elmondta, hogy elég hülyén reagált, és tudtam, hogy akkor nem lehet semmi. Ez kb. egy fél éve volt, de azóta olyan fura, az összes osztálytársaimmal (lányokkal) jóban lett csak velem nem, nem tartom magamat különbnek, mint ők. Nagyon sokszor együtt lógnak, de nekem még mindig tetszik, sőt... Nem tudom kiheverni, mihez kezdjek? Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. 14 és fél éves L.
2012. márc. 18. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a faxba hisz annyi fiú rohangál még a világban akik sokkal jobbak mint ő:)
2012. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!