Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek e helyemben?

Ti mit tennétek e helyemben?

Figyelt kérdés
Kaptam keresztapukámtól 20000 Ft-ot de csak titokban, és azt mondta, hogy a fele a bátyámé. Viszont nekem nagyon nagy a kísértés, hogy az egészet megtartsam magamnak. Mit gondoltok? Nagyon alávaló dolog lenne megtartani az egészet? úgysem derülne ki... csak lehet, hogy lelkiismeret furdalásom lenne. 16/l
2012. ápr. 3. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
én keresztapád helyében direkt azért attam volna oda , hogy lássam van e becsületed.ha odaadod van (még) ha nem , nincs, de régen baj ha már ezen gondolkozol megmond e vagynem. és ugyis kiderül elöbb utóbb, mi rá a garancia hogy nem. keresztapád tudja...és elmondhatja... vagy nlhány hónap mulva megkérdi tesód hogy mire költötte. és akkor nem csak a becsületed veszett oda és lelkiismeret fudalásod van de sunyi és hazug is leszel.. 16 évesen mondjuk már nem kéne ezen gondolkodni.. ha a szivgyógyszeredre kell és azért nem adod oda meg is érteném de kétlem..
2012. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!