Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megengedheti...

Szerintetek megengedheti magának egy tanárnő hogy raszta hajat viseljen, vagy biszexuális legyen és felvállalja?

Figyelt kérdés
a lányom iskolájában van egy tanárnő és iskola után többször láttam kézen fogva barátnőjével + csókolózni. és furcsa hogy pont alsóban tanít
2012. ápr. 2. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

23:22

Hetero vagyok, szóval ez nem jött be. :P


Egyébként tényleg nem iskolánál kéne egy tanárnak a párjával találkozgatnia (legyen akármilyen nemű).

Azt viszont nem értem, hogy mi a gond a raszta hajjal?

Ha például miniszoknyában és olyan felsőben feszítene, amiből mindene kilátszik, azzal lenne gond.


Nem mellesleg én megkérdezném a gyerekeket, hogy nekik mi a véleményük a tanárnőről. Az a legfontosabb, hogy ők jól érezzék magukat.

2012. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Én raszta vagyok, testékszereim is vannak és mit ad Isten, biszexuális is vagyok.

Elkezdtem az ELTÉ-n a tanítóképzőt, de szembesülnöm kellett azzal, hogy a gyakorlatokon ki kell szednem a PC-imet és a gyakorlatot vezető tanár azt sem nézte jó szemmel, hogy olyan a hajam, amilyen.

(Jelzem, mindig ápolt, hetente kétszer mosom.)

Érdekes, a kicsiket sohasem érdekelték ezek a dolgok, mindig érdeklődtek a hajam után, fogdosták, de aztán 10 perc múlva elmúlt az újdonság varázsa és teljesen természetesnek vették a dolgot.

Végül nem fejeztem be az egyetemet.

Számtalan csoport- és iskolatársam volt, akik úgy beszéltek a gyerekekről, hogy a bicska nyílt a zsebemben, egyesek szó szerint utálták a gyerekeket, mégis ők lesznek a jövő tanítói.

Én imádom őket, ők is szeretnek engem, csak ugyebár a kedves szülőknek fontosabb, hogy valaki "normálisan" nézzen ki, mint az, hogy értsen a gyerekekhez és szeresse őket.

Szerencsére van pár szülő, aki így is rám bízta a gyerekét, szoktam picikre vigyázni és korrepetálni, mert jobbat el sem tudok képzelni annál, minthogy gyerekekkel foglalkozzak.

Az meg, hogy milyen példát mutat ez a tanárnő?

Talán a gyerekek látják majd, hogy a világ változatos és minden ember más és más.

Na meg ne adj' Isten, talán picit toleránsabbak és nyitottabbak lesznek a beszűkült, unintelligens szüleiknél.

Valóban szörnyű...

Sebaj, lassan diplomáznak az új tanítónénik, akik külsőre bizonyára elfogadhatóak, hiszen nincs raszta hajuk, meg testékszerük, de legalább utálják a gyerekeket és valószínűleg semmi türelmük nem lesz velük normálisan foglalkozni.

Úgyhogy kedves szülők, remélem megnyugtat titeket a tudat, hogy ők legalább "normálisak"...

L/25

2012. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! tanár lettél végül? amúgy nagyon igazad van abban amit írtál:)
2012. ápr. 29. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!