Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Mónika "béna"...

Szerintetek a Mónika "béna" név? :S

Figyelt kérdés
Mónikának hívnak, eddig tetszett a nevem (Moncsinak, Móninak becéznek), de most valahogy elbizonytalanodtam. Nem sok embert hívnak így, régebben volt divat ez a név. Egy lány külselyét befolyásolja (esetleg) a neve?

2012. ápr. 2. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a móni beceneve nagyon tetszik.nem hiszem, hogy egy név befolyásolná egy lány külsejét.
2012. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz a Mónika név, nekem nagyon tetszik, számomra egy Mónika már a nevéből ítélve is vonzó lány lehet :D

22/F

2012. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A név nem befolyásol semmit,csak az ostobák hiszik ezt.
2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyetlen keresztnevet/utónevet nem tartok bénának. Egyeseket gyakran adnak a megszülető gyermeknek, mások nem divatosak. De ez koronként és helyenként változik.

Kétségtelen, léteznek bizonyos sztereotípiák, de ennek nincs jelentősége.

A külsődet befolyásolhatja? Igen és nem. Azt mondják, az ember egy életkor után felelős az arcáért. Te még biztosan nem jársz ebben a korban. Én nem ismerek a neveddel kapcsolatban semmiféle előítéletességet, de ha van, lehetséges hogy a tudatalattid igazodik hozzá, s ez befolyásolhatja a megjelenésedet.

De ezek csak apróságok. Olyan, mint amilyent egy ismerősömnél is megfigyeltem. A haját midig hátul fogta össze. Aztán lett egy spánielje. Egy idő után azt vettem észre, hogy két oldalt fogja össze a haját, két oldalon mintegy spánielfület varázsolva önmagának.

Kb. ilyen mértékű befolyásra gondolok.

2012. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit unalmas.. de a Móni becézés nem vészes.
2012. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű név. Azt hiszem ennyi...
2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, a ...ka végő női neveket úgy általában nem szeretem.

Ettől függetlenül, a Mónika ismerőseim mind szép és kedves lányok.

Szerintem a neved nem határozza meg a külsőd, max a hozzá állásod.

Én sokáig nem szeretettem a nevem, aztán egyszer csak rá döbbentem, hogy milyen szép is valójában, és azóta büszke vagyok rá, elhatározás kérdése.

2012. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez adott egy kis önbizalmat.:)
2012. ápr. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!