Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mónika szép név?

Raynie kérdése:

A Mónika szép név?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mindig Lamperth Mónika jut róla eszembe. :|
2012. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem pedig az anyum:I
2012. jan. 21. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem meg Monica Geller a Jóbarátokból.
2012. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
maunika saú!
2012. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen vezetéknévhez társul, egyébként aranyos név
2012. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Detro ***** válasza:
6%
Akkor inkább már Maúnika...
2012. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Nekem meg egy tehén jut eszembe.
2012. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert kíváncsi vagyok mit gondol az ember egy ilyen név hallatán, milyen benyomást kelt. A suliban írnunk kell egy fogalmazást egy megadott név alapján és én anyum nevét kaptam (Mónika). Szóval kissé nehezemre esik egy kitalált karaktert írni, mert mindig ő jut róla eszembe.


Ja és emberi lényről szóló fogalmazást kell beadnom szóval a tehén nem igazán jött be:(

2012. jan. 21. 19:14
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos az Erdélyi Mónika, az a trampli ellenszenves férfigyűlölő sötétség nevével fémjelzett show nagyon lehúzta ennek a névnek az értékét.


Szerintem kerüld, ha gyerekednek adnád. Csak baja lesz ebből aki ezt a nevet vidseli "hála" annak a szerencsétlen erdélyimónikának. Szomorú ilyet mondani, de az a megkeseredett, 80-as IQ-jú "nő" nagyon elültette a negatív csengését ennek a szónak.


(Nagyon örültem, hogy végre kihajították az a szerencsétlent a tévéből, már nem tudtak jobban keletre menni a szerkesztők, a meghívott "vendégekkel" kapcsolatban. És milyen sokat adott az a műsor a magyar kultúrához. Így születik egy új párt és kerül be a parlamentbe.)

2012. jan. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj bocs most láttam az utsó hsz-t.


Akkor írd meg, és most ne anyukádra gondolj, hogy milyen kárt okozott Erdélyi Mónika és a nevével fémjelzett Mónika show a magyar embereknek. Megírhatod, hogy nem véletlen tart itt a magyar gazdaság, hogy sajnos későn hajították ki azt - ahogy már írtam - tramplit a tv-ből.

Írd meg viccesen, hogy a magyar gazdaság emiatt a szörnyen ellenszenves nő és műsora miatt van rossz helyzetben. Lehet nem is tévedsz ezzel... Poén és értékeli a tanár szerintem. Erdélyi Mónikát minden jóérzésű ember gyűlöli a sója és beképzeltsége miatt. Nem győzöm hangsúlyozni, milyen jó hogy kipenderítették a tv-ből.

2012. jan. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!