Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mónika szép név?

Raynie kérdése:

A Mónika szép név?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de lehet, hogy csak azért, mert egy Mónika ismerősöm van, és nem túl megnyerő személyiség... De persze biztos vannak aranyos Mónikák is:)
2012. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ha lehet inkább olyanok írjanak akik nem ismernek Mónikákat ( tvben ismerteket)
2012. jan. 24. 20:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi "gáz" nincs a névvel /maunikasó csak poén volt, bár van aki teljesen belelkesült tőle/.


Rákerestem:

Héber eredetű név, jelentése: az apa öröme.

2012. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Válassz másik nevet a fogalmazáshoz, úgy sem fogja tudni a tanár milyen nevet kaptál feladatul és tök mindegy mi a név.

Ha meg emlékszik, akkor megmondod, hogy amint leírtad a Mónika szót, egyből a mónika show jutott eszedbe és elhánytad magad, mert megjelent lelki szemeid előtt az a tehén erdélyimaúnika.

2012. jan. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már megírtam a fogalmazást, de maradt a név, amúgy már csak ez a név maradt szóval nem is volt esélyem megváltoztatni, azért köszi a válaszokat:D
2012. jan. 26. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!