Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki ha én még...

Szerintetek az ciki ha én még a mai napig reménykedem hogy lassan 3 hónapja elvesztett haverom ír majd nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régen nagyon jó barátok voltunk de most már nem vagyunk azok és beszélni se beszélünk egymással de én mégis még mindig a mai napig reménykedem hogy egyszer eszébe jutok és ír majd. Vagy ilyenkor mi a teendő?? Mert hát írtam neki névnapjára is meg miden de nem válaszolt. DE közbe mégis úgy érzem hogy fontos vagyok neki ( ez amolyan lányos megérzés). Annyira tanácstalan vagyok.
2012. márc. 31. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én majdnem 2 évig reménykedtem ugyanebben.

Ahhoz, hogy valaki esetleg segíthessen, meg kellene írnod, hogy hogyan és miért szakadt meg a barátság.

Lehet, hogy belédszeretett és ettől ijedt meg.

Ebben az esetben, nem sokat tehetsz, az ügy érdekében.

2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi! :)
2012. ápr. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!