Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ADD?

Mit jelent az ADD?

Figyelt kérdés

Valahol találtam valamit, de nem vagyok biztos benne, talán ez egy betegség ?Itt egy zeneszám amiben benne van:


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=xgvK78..



2012. márc. 29. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Na megvan a válasz, de itt hagyom, hogy más i lássa:


Mindig akad valaki, aki régóta jól ismert tudást valamely más nézőpontba helyezve, az információkat új oldalról megvilágítva sok ember számára nyújt új reményt és bátorítást. Így Thom Hartmann könyve is. Végre más megközelítésben szemlélteti a sokat vitatott hiperaktivitást, figyelemzavart, vagy az amerikai terminológiát átvéve: az ADD-t. Feltételezések szerint a nyugati világ gyermekpopulációjának több mint 10 százaléka ADD, figyelemzavaros, ezért gyakran feltettem magamnak a kérdést, hogyan követhetett el a természet ekkora hibát? De hiba-e egyáltalán? Netán csak túl sokszor állapítjuk meg ezt a diagnózist, és túlságosan sok gyermekre ragasztjuk - esetleg megalapozatlanul - az ADD címkét?

2012. márc. 29. 19:54
 2/2 anonim ***** válasza:
köszi ez hasznos volt^^
2013. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!