Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek az...

Miért nézik le az emberek az úgynevezett kocka embereket?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam,hogy lenézik az embert,ha kiderül róla,hogy sokat számítógépezik.

De mi van,ha(mint nekem is) ez az egyetlen jó dolog az életében? Barátok száma nulla,barátnő szintén nincs. 25/F


2012. márc. 28. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen gépezős, viszont azóta javult a helyzet, és mivel tudom milyen ez a dolog, nem nézem le az ilyen embereket.
2012. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én próbálnék a való világban élni,de nem megy a fent említett okok miatt.
2012. márc. 28. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem megy, csak akarni kell, vagy rossz helyen próbálkozol. Sportolj, az is összehoz egy csomó emberrel, és barátnőt is találhatsz a netes társkeresőkben.
2012. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neten azért próbálkozok. Eddig senki sem írt vissza. :S
2012. márc. 28. 15:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Élőben meg azért nem megy,mert ahol lakom,nem igazán élnek értelmes emberek. Biztos vannak,csak más körökben mozognak.
2012. márc. 28. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Azért, mert nekik nincs gépük, vagy gyökszik hozzá. Ez tuti.

2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán menj el dolgozni, menj el sportolni, ne legyél igénytelen adjál egy kicsit magadra, akkor talán jobb lesz a helyzet. Lehet számítógépezni, de nem napi 15 órában, de ha neked így jó hogy anyuci pici fia vagy akkor ne számíts sok barátra se barátnőre.
2013. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!