Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetkót ajánlanátok?

Milyen tetkót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nem igazán tudtam milyen témába írjam...

Nos arra gondoltam varratok valahova valamilyen tetoválást (hát,alkar vagy vállra esetleg melle de ezen is rágódom még) és valami kicsi esetleg közepes méretû tetkóra gondoltam semmi képpen nem nagyra.

Milyen mintát,figurát ajánlanátok?

Fõleg olyanokat kérdezek akinek van már tetkója és nem bánta meg h magára varratta...

18/F


2012. márc. 27. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamon van egy felirat: "Csapat csak egy van: a Ferencváros!"

Nem bántam meg.

2012. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem olyat varrass magadra, aminek számodra jelentése van. csak ha simán varratsz magadra, azt könnyen megbánhatod. de ez csak az én véleményem:)

nekem több tetoválásom is van, és egyiket se bántam meg, mert van jelentésük:)

2012. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 nem vagyok foci rajongó de keresztfater fradista szoval csak a fradi!

#2 van benne valami bár hallottam olyat hogy egy csávó (megjegyzem nem hiszem hogy megvan neki a 8 általános) a hátára tetováltatott egy kínai vagy japán szöveget nemtudom pontosan mind1 lényeg az, hogy tetszett neki és felvarratta kiderült pár év múlva, hogy a magyar megfelelõje a fejeskáposzta ...

Szóval ezekkel majd vigyázok.

2012. márc. 27. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!