Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tetkót ajánlanátok?

Hencsyke kérdése:

Milyen tetkót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még tini vagyok, de azt már tudom, hogy szeretnék majd felnőttkoromban 1 tetoválást, már most szeretnék ötleteket gyűjteni, hogy jól át gondoljam, hogy biztos ne bánjam meg :) vagy a nyakamra szeretnék egy szombólumot vagy vmi szót, szöveget...vagy a bordámra egy szöveget, csak még azt nem tudom h milyet kéne ...tudtok nekem ötleteket adni? :)

előre is köszönöm


2010. aug. 18. 23:10
 1/6 anonim válasza:
szeritem olyanhelyre tetováltass ami nem látszik ki a ruha alól mert elég sokmunkahelyen diszkriminálnakaa tetko miatt :D
2010. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy tetkó. De ezt miért is itt tetted fel?
2010. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én delfint pillangót esetleg egy sárkányt ajánlanék vagy ha felirat én szeretem a japán kanjikat.... :)
2010. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régen olyan tetkót szerettem volna h:

egy tündér ül egy tenyéren ami oldalról van,kb a csuklóig látszik.

nem tudom jobban elmondani bocsi :/

aztán a másik az lett volna h egy csillagot a nyakamra/tarkómra :)

2010. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az attól függ,mit szeretsz igazán.Én ha egyszer tetkót csináltatnék-amit nem hiszek,de ki tudja-biztos,hogy a Ladámat(rendszámmal)és a repcsimet(lajstromjellel)tetováltatnám magamra,mert azoktól aztán sosem szabadulok:DSok lány csípőjén látni egyébként szép motívumokat,amik diszkrétek is tudnak lenni de ugyanakkor szexik is.Vannak tetkós újságok is,azokban is találhatsz jó ötleteket.Egy volt osztálytársam egy delfint tetováltatott a bokája fölé,az is nagyon szép volt.Ha szöveget szeretnél,már most elkezdhetsz szép idézeteket keresni,én biztos,hogy szöveg esetében valami élettel,kitartással kapcsolatos idézetet tetováltatnék magamra:)Sok sikert a választáshoz!
2010. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én olyat ajánlok, ami jelent számodra valamit, Persze nem az aktuális pasid/csajod nevét gondolom, de esetleg valami fontos fordulópontnak állíthatnál így emléket valami apró motívummal, amiről az jut eszedbe.

Mi pl a barátnőimmel azt tervezzük, hogy egy kis csillagot tetováltatunk valahova, és abban az lesz a különleges, hogy mindannyiunknak van, tehát ha egyszer mondjuk valamelyikünk a világ másik végére keveredik akkor is vele leszünk. 26/L

2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!