Hama8 kérdése:

Hazafiak vagytok?

Figyelt kérdés
Én igen szeretem a Magyar Hazát és ha kell harcolnék érte örökre!
2012. márc. 27. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ok
2012. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Azért a magyar helyesírást és mondattant sem ártana szeretni


/de legalább ismerni/

2012. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok hazafi. Legszívesebben elhúznék innen és vissza sem néznék.
2012. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg dolgos rendes magyart ismerek...

De egyik sem hazafi. Csak a hazáért tesz.


Rengetegen mondják hogy hazafiak akiknek ez abból áll hogy vakarják a seggüket és nem építenek semmit az országban csak el akarnak mindenkit zavarni!!


Ha hazafi vagy akkor gyerünk egy közhasznú szervezetbe és takarítsd az erdőkből az illegális szemétlerakókat, vagy lépj be olyanba ahol szegények házait igyekeznek rendbetenni hogy az ne ázzon be, netán más beteg, elesett embereknek segítenek!

De még millió lehetőség van!


Én gyűlölöm azokat akik csak szavakban hazafiak!

Pláne akik valami politikai párt lőzungjait hangoztatva hazafiak! Ők a legkárosabbak mert nem is csinálnak semmit de rombolni azt tudnak!!


magad részéről meg annyit megtehetsz hogy magyar terméket vásárolsz és erre odafigyelsz! De nem hordasz mindenféle "magyarkodó" jelzőket mert nem az tesz magyarrá!

2012. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs hogy csak most kommentálok de mondani akartam, hogy a barátaimmal alapítottunk egy kis magán szervezetet mivel még kis korúak vagyunk nem léphetünk be szervezetekbe ezért mi 15 évesek a városunkban a szegényeken segítünk úgy, hogy megjavítjuk az ólt vagy a házat a tetőszerkezetet stb.


Ja meg te aki fikázza Magyarországot. Te örülsz annak, hogy több ezren haltak meg ezért a szent országért?! Örülsz annak, hogy a te évezredes nemzetségedből ( családfádból) többen is meghaltak?! Örülsz? Én azokra büszke vagyok és gyűlölöm azokat akik fikázzák a SZENT MAGYARORSZÁGOT!!!!

2012. márc. 28. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig öröm hallani az ilyen dolgos, segítő magyarokról akik segítenek a másik magyarnak!

Na ez tesz igazi Hazafivá!!!

Sok sikert és minden jót! ;)

2012. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!