Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez? Aggódom! Mi lesz...

Normális ez? Aggódom! Mi lesz ha ő miatta nem leszek kitűnő? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, 5. osztályos. 4 évig egy osztályfőnököm volt, most már nem ő, de a technikát ő tanítja. Kaptam tőle tegnap egy egyest mert nem vittem egy dolgot. 4 évig meg nagyon kedves volt velem meg minden, most meg le se sz*r, meg olyan gúnyosan beszél. :/ Amióta megkaptam az egyest azóta csak depizek, hogy úristen... Ha miatta nem leszek kitűnő... Normális ez?

2012. márc. 24. 10:55
 1/6 anonim válasza:
szerintem ne agyalj ezen. Technika tantárgyad nem is lesz már szerintem felsőben és a továbbtanulásnál sem a technika tantárgyat fogják nézni. Szünetben meg kapd el, kérdezd meg mi van vele max stb. ha ennyira zavar h ilyen veled.
2012. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem leszel, hát nemleszel.

Igaza volt, otthon hagytál valamit ami kell. Most már nem vagy kis alsós, aki max.fekete pontot kap, ha nem teljesít és a tanár kedveskedik vele. szokj hozzá

2012. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki az általánosba nem kapott egyest az nem is igazi diák! :) Miért agyalsz ezen.... 1-egyes hmmmmm... kitűnőőőőő?! Ezt a szót felejtsd el középiskolába meg egyetemen meg gimnáziumba is :D
2012. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De vannak terveim és álmaim amit meg szeretnék valósítani. Ha oda meg nem megyek kitűnővel akkor nem sok az esély hogy felvesznek :S Igen, én akarok kitűnő lenni! Legalább 8.-ig!
2012. márc. 24. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Javítsd ki.

Amúgy bármelyik gimibe felvesznek attól, hogy technikából 4es vagy.

2012. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is, és simán kijavítom! :))
2012. márc. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!