Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó program?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
"Virusírtó" program nincs, csak vírusirtó. Én az Avirát használom, mert ingyenes, nem zabál sok memóriát, és csendben, észrevétlenül frissül a háttérben.
2012. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb? Az mindenkinek a gépétől /laptopjától függ.


Én például azért nem szeretem az Avastot, mert lassítja a gépemet. Elég nehezen tudtuk kitörölni, amikor ki akartuk próbálni. Sok informatikus iskolatársam is ezt tapasztalta. Valszeg a sok program lehet az oka, amivel dolgozunk.

Az AVG memóriafaló, lassan telepít. Lassítja a rendszert (a gép be- és kikapcsolását). Amikor a gépet használod, akkor normális sebességű. Ezt a szervízben mondták nekem, amikor harmadik éve ezt a vírusirtót használtam.

Kaspersky: amikor 2010-ben kipróbáltunk, a hónap közepén úgy figyelmeztetett, hogy pislogtatta az ablakot, hogy 8 trójait talált, seperc alatt kitöröltem azokat, de a figyelmeztetése halálra ijesztett engem. Ezért nem szeretem ezt a vírusirtót. :D

McAfee: elég makacs és öntörvényű vírusgyilkos. Sok panaszt olvastam róla.

Panda: nagyon régen használtunk. Nem is tudom, hányas verziójú volt. Én elég lustának találtam.



Ezeket szeretem: Avira és a Vipre. Nem lassítják a gépet, gyors a telepítésük. Tehát az én véleményem az, hogy ezek tartoznak a legjobbak közé.

2012. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az Avastot hogy lehet amúgy törölni? Én is próbáltam,csak törölni még nem bírom :/
2012. ápr. 3. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:

start menügomb ---> vezérlőpult ---> programok telepítése és törlése.

Ott kikeresed az Avastot és eltávolítod. Nem te vagy az egyetlen, aki nem tudta ezt eltávolítani. Egy ismerősömnek is segítenem kellett ebben.

2012. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nincs a listán; viszont még fent van a gépen :O Ez hogy lehet?
2012. ápr. 3. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon furcsa... az ismerősömnél ki tudtam törölni egyszerűen. Talán ez valami maradvány lehet, amit csak a gép újratelepítésével lehet eltávolítani.

Az enyémben pl. ott van az AVG a firefox eszköztárában. Nem zavar, mivel nem akadályoz semmiben. Úgyis újra fogom telepíteni a gépet a hónap közepén.

2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Avast törlés:

[link]

2012. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,sikerült törölni :)
2012. ápr. 25. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2012. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!