Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerettessem meg magam...

Hogyan szerettessem meg magam az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem szeretnek. Hogyan tegyem magam "nélkülözhetetlenné"? Csak ebben az évfolyamban kerültünk össze. 13-15 évesek vagyunk.

2012. márc. 24. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Verj meg egy idősebbet és védd meg a társaidat.. :D NAJÓÓÓ csak vicceltem.... Én pl sohasem voltam a középpontban direkt rólam nemtudtak semmit. Nem tudták,ki vagyok igazából.... szóval engem se érdekelt senki... Mégis ha kellet én voltam a feszültség oldó én voltam a legpártatlanabb így a végén mindenki az én tanácsomat kérte :D mivel sosem tudtak rólam semmit keresték a társaságom mert akit érdekeltem az szeretett volna rólam tudni pár dologot... sosem nyíltam meg.. minek?

Én voltam az akinek max egy spanja volt az osztályba de mindenki szeretett velem beszélgetni pedig elég titokzatos voltam.. nem volt szükségem csalódásra ezért nem is érdekelt az osztály... jó tanulni se tanultam :D de sose buktam meg. egy átlagos srác voltam :D középsuliba meg aztán az osztály magját képeztem ezzel a technikával :P

2012. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én is így jellemezném magam. Csak velem nem beszélget senki xD
2012. márc. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!