Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
az osztályomban kifogtak a lányok már csak a fiúkkal tudok beszélni. a lányoknak egyéb beszólásaik vannak ha pl:cicanadrágot ,szoknyát, vagy magassarkút veszek fel. állandóan csak sugdolóznak rólam meg bámulnak.hol ott semmit nem tettem velük mindig megbízható és őszinte vagyok. szerintem féltékenyek rám hogy én csinos és szép vagyok. szerintetek? és mit tegyek ez ellen , ti mit tennétek???
2012. márc. 22. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Egooo azért befigyel :DD Segááz én is egoista vagyok x"D Bár senki sem lehet olyan tökéletes mint én :') ...a válasz:
2012. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs üsd le őket:D
2012. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Költözz el dél koreába és ismerkedj meg az ottani viselettel és térj vissza 10 év múlva.álj bosszút! a terv a következő:

veszel annyi szór 10 energia italt ahányan vannak. Szervezzél egy csaj osztálytalálkozót. Intézd úgy hogy egy raktárépületben legyen.a találkozóról csak ők tudjanak.Minden üdítőbe az engeria italt töltsd és ízesítsd át.itasd meg velük.ha eléggé felpörögtek itasd őket taj részegre.ezútán menstost egyenek.majd hozhatod a boroskólát (lehetőleg mindél több kólával)...Tünj el a helyszinről mielött bekövetkezne a robbanás!!

2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!