Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a világ legsza*rabb...

Melyik a világ legsza*rabb játéka a metin én ezt gondolom legalábbis és szentem mások is így vannak vele ugye?

Figyelt kérdés
a metin szerintetek is sza*r??

2012. márc. 21. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A metin az, de a Big Rigs Over The Road racing sokkal rosszabb!
2012. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát én a big rigs over the racingot freddy től ismertem meg tényleg nagyon sza*r ja és kösz a választ:)
2012. márc. 21. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
végre valaki beismeri hogy a metin a legszarabb játék a világon!
2012. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz:)
2012. márc. 21. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
De nem igaz! A metinnél sokkal rosszabbak is vannak!!!
2012. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt tom csak ez egy példa:)
2012. márc. 21. 19:49
 7/11 aspikami ***** válasza:
51%

Kedves kérdező

Ha nem fejlődsz és nincsen rendes felszerelésed persze, hogy nem élvezed a játékot!De ha valaki szereti akkor mi van?!Le kell érte nézni?!

2012. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nem én bajom hogy te ilyen nyomorék játékokkal játszol vagy játszottál mind 1 a metin kocka és függöséget okozó nagyon fos játék meg ha nincs pénzed assassians ra meg alien vs predatorra azmár nem én bajom meg a a metinben spacet kell nyomni xDD
2012. ápr. 21. 17:06
 9/11 aspikami ***** válasza:

Én nem tehetek róla, hogy te 10 éves szinten vagy:D Van pénzem olyan játékokra is, de nekem nem ez jön be!

Szóval le lehet szállni rólam!

:D Puszi xD!

-

2012. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
látom 1 hónap kellet, hogy ezt a választ kitaláld gondolom lehet pénzed meg minden de egy normális gépre meg nincs azért játszol metint amúgy kösz a választ nincs bajom veked de neked látom van velem és képzeld nem tízéves vagyok:)és én nem azt kérdezte, hogy milyen a metin én azt kérdeztem szar és szentem meg te vagy tízéves nyomesz mert kb csak azók játszanak vele vagy max 13 vagy annál töbnek nem gondolnálak vagy még annyinak se egyébként az ilyen metinkockáknak nem a metin elött kéne ülnük:D szerintem ha azt mondanák,hogy gm lehetsz meg kapsz franc tudja milyen cuccokat meg kapsz sok-sok pénzt a családoat eladnád(ezt onnan tudom, hogy volt egy metin kocka osztálytársam. meg ha te egy olyan értelmes ember vagy aki nem áll le állitolagos 10 évesekkel vitatkozni az akkor mért áll le:) amúgy majd egyszer belefogsz őrülni a metinbe és majd a feleségedet meg a gyereked is ott hagyód már ha lesz olyan:) na ágyő. amúgy ovatosan a metinnel;D
2012. jún. 26. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!