Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem elég a maszti? 14/L

Miért nem elég a maszti? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és egyre többet gondolok a szexre amivel nagy baj nem is lenne csak hogy ha meglátok egy sexy pasit képes vagyok azonnal olyan helyzetbe elképzelni ami egy kicsit nagyon intim. iszonyatos vágy van bennem a masztin túl ,a maszti már rajtam nem segít. x) az aktus után 5 percel már megint elememben vagyok és a fantáziáim kimeríthetetlenek . A legdurvább az volt amikor az infó tanáromról képzelődtem ilyen módon. Aztán jöttek az interneten meigismertek. de úgy érzem mindez nem meríti ki a vágyamat ,a maszti nem elég. Pasi meg az én koromba lehetetlen. Apám miatt.... Mit tegyek? Titokba ??
2012. márc. 20. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Hát tudod, 14 évesen valóban nem tudsz túl sokat tenni. A maszturbálás marad egyetlen lehetőségnek. Szexelni nem lenne túl jó döntés ilyen korban főleg, ha az apukád sem engedi. Vagy ha esetleg később lesz barátod, petting. Az még elfogadható 14-15 évesen. Persze most sem úgy értem, hogy cuppanj rá az első fiúra akit meglátsz a buszon, hanem ha majd lesz komolyabb kapcsolatod.

Én is hasonló cipőben járok, de én kontrollálom a maszturbálással.

Minden jót! ;)

14/f

2012. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél vibrit, olyan picit.
2012. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok. A vibrátor valóban jó ötlet :)
2012. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
43%

Gratulálok, 14 éves lánynak vibrátort ajánlani...


Két javaslat. Vannak olyan éltelek, italok, növények amik csökkentik a szexuális vágyat. Olvass utána!


A másik lehetőség hogy maszturbálj kielégítőbben. Bár ez a fiúknak szokott probléma lenni. Ha oda figyelsz rá simán el lehet érni olyan orgazmust ami után járni sem tudsz, nem hogy újra kívánnád (igen, egyedül is).

2012. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de akkor meikek? xdd Ngaoyn bevagyok indulva és ez nem vicc xdd
2012. márc. 31. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor maszturbálj gyakrabban... :D Más ötletem nincs
2012. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakrabban minden nap nem elég? xdd
2012. ápr. 2. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress egy fiút, és titokban...Ez a legjobb, ha ennyire érdekel a szex. Hülyeség lenne elnyomni a vágyat, és nem is egészséges.
2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
aktus, 14 évesen?? hát nem értem. én 17 vagyok és még a maszturbálást is lesz*rom.
2012. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
34%

Próbálj hosszabb ideig masztizni.

Ne a gyors orgazmusra törekedj, hanem arra, hogy minél tovább tartson a dolog; ez jobban ki fog elégíteni mint a gyors maszti.

Ne csak szexi pasikat nézz, keress erotikus helyzeteket, ezekre gondolva találj ki magadnak történeteket amik izgatnak, ezzel hosszabban tudsz masztizni.

Pasiban ha rám hallgatsz ne gondolkozz még pár évig. És nem csak azért, mert apukád, meg 14 vagy. Azért sem, mert ha most találsz egy pasit, az nagy valószínűséggel semmivel sem fog jobban kielégíteni, mint te magad, ráadásul egy csomó komplikációt okoz.

2012. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!