Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mindig az agyonsmi...

Fiúk, miért mindig az agyonsminkelt tucatlányokra buktok? Természetes szépség már nem divat?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok híve a sminkelésnek, csak szempillaspirál meg egy pici alapozó...Akiknek van pasijuk általában azok agyonsminkelt, szolizott, vasalthajú, seggük, mellük kint van, csücsörítő p***-k :)

2012. márc. 19. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az általánosság. A 40 IQ alatti fiúk ideáljai az, akiket felsoroltál. Egy kicsit értelmesebb körökben nem a smink az, amitől szép egy lány. :)


18/F

2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval.Sajnos ez egy elcseszett generáció, úgy látszik.
2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel gyűlölöm az ilyen elcseszett, erkölcstelen tizenéves rib@ncokat.

Az a baj hogy manapság a fiatalok között kifejezetten elavult értéknek számít az empátia, az önzetlenség, az emberiesség és talán a legdrasztikusabb változáson az erkölcs fogalma esett át.

Én kifejezetten a természetes lányokat szeretem, akik nem csak külsőre, de belsőre is különbek a mai undorító, beképzelt plázapatkányoknál, akiket bottal sem piszkálnék meg.

2012. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így gondolkoztok, ahol lakok nem sok ilyen pasi van aki nem a plázacicákra bukik.... vagy nem ismerek egyet se.. :D
2012. márc. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!