Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Burger KIng miért nem fizet...

A Burger KIng miért nem fizet túlórát? Ennyire rosszul állnak most? Miért a bérköltségen spórolnak?

Figyelt kérdés
Ha plusz óráim vannak,mindig hazaküldenek 6 óra munka után,vagy kiadnak még egy szabadnapot a hétre,csak ne kelljen túlórát fizetni.Eleinte megértettem,azt hittem hat rájuk a válság,nem tudnak minket kifizetni.De mostmár látom,hogy ez nem igaz.Mostanában hallottam,hogy más éttermeknek is jól megy,(nekünk is,bár nem a legjobb helyen vagyunk)tapasztaltam,hogy egyre nagyobb a forgalom.Akkor miért?!MIért nem képesek túlórát fizetni?!
2012. márc. 18. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy igy van szabályozva, és független attól, hogy mennyire megy jól vagy rosszul az üzlet.
2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem,hogy csak szimplán zsugoriak,hiszen csomó diákot alkalmaznak,akik után még csak adót sem kell fizetniük.Magasabb is az órabérük,mint nekem...
2012. márc. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!