Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik spórolnak, miért a WC...

Akik spórolnak, miért a WC papíron vannak mindig kiakadva?

Figyelt kérdés
Pedig az az egyik legolcsóbb, amit használunk. Miért nem a villany/gáz/vízszámlán spórolnak? Vagy a cigin, pián.
2011. júl. 31. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert eddig meg olcsobb volt. Olcso? Nalunk rohamossan megy fel az ara. Haznalati eszkoz, sok megy el egy csaladban. Meg hozza nem is olyan hogy lehetne rajta "sporolni". Amiket felsorolsz, azokbol lehet kevesebbet hasznalni, nemelyik mamar luxus eszkoz, de a WC papirbol nem nagyon. Nem hiszem, hogy sokan szamolnak hany kockat hasznaljanak, es rohamosan fogy.
2011. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert ezen nagyon feltűnő ha gyorsan fogy..

szemmel látható ha "elfecsérled"..



anyukám nekem is jött már ezzel egyszer...

2011. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Na pont az, amin az ember nem nagyon tud spórolni, mert nem éri meg. Ne röhögjetek, de megfigyeltem, hogy a pocsékabb minőségből jóval több megy el, mert többet kell használni, hogy ne legyen csupa cucc a kezed. Szóval azon nem éri meg spórolni, vagyis az a spórolás, ha nem rossz minőségűt veszel.
2011. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spórolás nem feltétlenül a minőség rovására kell menjen. Csak annyi, hogy nem kell letekerni a fél gurigát egy használatra.

H.lye kérdés am, mert pl én is spórolok ha koliban lakom, de nem cigizek, nem iszom soha alkoholt, de akkor is kiakadok, ha lakótársaim egy 2 nap alatt elhasználják a papírt.

2011. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem szoktam spórolni rajta, koliba mindig vagy otthagy valaki negyed gurigát vagy kérek valakitől
2011. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!