Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baltával, flexel szét lehet...

Baltával, flexel szét lehet törni a golyóálló üveget?

Figyelt kérdés
Haverommal vitatkoztunk, kíváncsi vagyok rá :)

2012. márc. 18. 20:22
 1/8 anonim válasza:
a haverodnak lehet igaza nem lehet ezekkel széttörni a golyóálló üveget :D (by a a haverod )
2012. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Baltával biztosan, csak elég sokáig kell küzdeni vele, flexbe gyémántkorong azt adj neki.

Nem törhetetlen, nem áthatolhatatlan csak nehezen "leküzdhető"!

2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
baltával tuti h nem lehet átütni bas*ki ha a golyó nem megy át rajta akkor majd pont balta átfog
2012. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolkozz már Gábor!...
2012. márc. 18. 20:35
 5/8 anonim válasza:
zsolti gondolkozok de nem lehet g*ci b+ akkor se mert ha a golyó nem megy át rajta akkor a balta fog? hát ne h*lyéskedj már g*ci
2012. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=PzWYW18y--M - Még itt is a Minecraft járt az eszébe...
2012. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"akkor se mert ha a golyó nem megy át rajta akkor a balta fog?"


Golyó is átmegy rajta, csak te nem fogod fel kis h*lyegyerek! Nem áthatolhatatlan, csak nehezen átlőhető, kaliber, és golyótípus kérdése. Vagy 20 éve kalapáccsal vertek szét egye a BNV-n, kb félóra alatt, ott voltam, láttam, a PA63-as golyót megfogta előtte.

2012. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mi golyóálló üvegünknek betondarabot dobtak, és simán áttörte.
2012. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!