Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tik mit tennétek ha sokst...

Tik mit tennétek ha sokst pukkad 1 netes barát?

Figyelt kérdés
8 honapja skypen beszélgetünk s a facebookon hagyott üzit hogy 9 orakor lessz legyek akkor fenn én meg irtam neki hogy nem leszek mert a 3 éves fiam addig nem fekszik le mig én sem és ö meg éjfélig szokott beszélgetni velem,most be van sértödve mert nem voltam fenn neten de napi szinten beszélünk minimum 3 orákat,s már 2 naponta sértödget meg minden aproságon nem hiszem hogy ilyen érzéki ember ,csak barátok vagyunk és ugy lett volna hogy lejö 3 dik trobálkozásra is de mindig elötte pár nappal sérdödik meg a legjobban. És nem magyar ráadásul hanem Ukrán. Mi ezzel a célja? érdemes egyántalán vele beszélgetni ha úgyse jö le ? Nekem azé hiányozna a beszélgetések.

2012. márc. 18. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért csinálja h sajnáld meg. Nem érdemes vele beszélgetni.
2012. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tik mit tennétek ha sokat pukkad 1 netes barát?
2012. márc. 18. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!