Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen barát az ilyen?

Milyen barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem és 90%-ban én fizetek, ha piálni megyünk, mert hátrányos helyzetű. De mikor van pénze egyedül elissza, és egyre többet hallok erről. Meg sem fordul a fejében, hogy engem hívjon vissza. Tegnap is átmentem hozzá sörökkel és pálinkával, amit szemrebbenés nélkül ivott. Később kocsmázás előtt elővett egy ezrest, és hozzáfűzte, hogy ezt ma elkölti. Mikor már kocsmában voltunk arra jövök vissza a WC-ről, hogy hármunkra csak két sört kért ki. Nem érettem. Ő azt hitte, hogy én majd veszek külön? Meg is kérdezte tőlem, hogy „nincs pénzed?”. Részegen hangoztatja, hogy így „szeret”, úgy „bír”, aztán meg sajnál tőlem egy sört?

Mit tennétek, ha így elférgülne egy régi haver… vagy mit tudom én minek hívjam…?


2012. márc. 12. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!