Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud nekem segiteni valaki?

Tud nekem segiteni valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek bárkit aki tud segítsen! Az életünk múlik rajta!!!


A nagy problémám a következő!


Egyedül nevelem a 21 hónapos kislányomat! Gyerektartást nem kapok! Összes jövedelmem 73 ezer forint! Albérletben lakunk székesfehérváron! Itt egy szobát bérlek havi 40 ezer forintért! Mikor ideköltöztem még kaptam gyerektartást és akkor még csak 35 ezret kellett fizetnem! Most ezt a fűtés miatt megemelték és közbe már gyerektartást sem kapok! A baj az, hogy ha kifizetem az albérletet nem marad miből megéljünk, ha nem fizetem ki akkor kitesz a főbérlő! A múlt hónapot úgy éltük túl, hogy lemehettünk vidékre anyámékhoz. Sajnos az ő helyzetük sem valami rózsás ezért amint megkaptam a családi pótlékot vissza kellett jönnünk! Most Vasarnapig kéne kifizetnem az albérletet de akkor megint nem marad miből megéljünk! Ráadásul most még beteg a lányom is ezért gyógyszert is kellett neki vennem! Bármien segítséget szívesen fogadok és várok! Kérem ha tudnak segítsenek! Ha nem tudunk megélni elveszik tőlem kislányomat. De én akkor abba bele halok!!


2012. márc. 17. 15:43
 1/1 A kérdező kommentje:
A szamlaszam ahova varnam a segitseget : 1177342500741934
2012. márc. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!