Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvonulnék egy időre a világtó...

Elvonulnék egy időre a világtól, elegem van mindenből és mindenkiből. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Valahová elvonulnék, ahol nem nagyon járnak emberek, egy erdő szélére vagy közepébe, valami kis használaton kívüli házacskába.

Cserébe a házat és környékét rendbe raknám. Vagy maximum 10000 Ft-ot tudnék havonta fizetni. Esetleg a kettő valamilyen ésszerű kombinációja.

Középkorú vagyok, nincs semmiféle káros szenvedélyem.

Egy társ is jöhet, ha lenne, aki hasonlóan gondolkodik és szintén nincs káros szenvedélye. Vegák előnyben.



2012. márc. 13. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ÉN MÉDIA SZEMÉLYISÉG LESZEK.
2012. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A bukkben vannak ilyen "kunyhok" turistaknak. Mondjuk azt inkabb csak nyarra ajanlom...


En is gondolkodtam mar ilyeneken, csak tul fiatal vagyok es meg guriznem kell suli, munka, egzisztencia.

De tenyleg jo lenne lelepni valahova...

2012. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hol vannak ezek a kunyhók?
2012. márc. 13. 22:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugh pontosan nem tudom.

Apumnak van egy kedvence a Toldi kunyho.


De vannak profibb ugynevezett "erdeszhazak" trafoval mindennel- ez most jutott eszembe- talan meg tudod beszelni az ottani erdeszettel h rendben tartod az egyiket es esetleg mittomen jarod az erdot es osszeszeded a szemetet csak egy kis idore hagy mehess oda. Vhogy biztos megoldhato!

Erdeszettel konzultalj h "turistakent" milyen lehetosegek vannak.

2012. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah meg a Zemplenben vannak olyan falvak ahol laknak 7-en vagy 11-en de rendes hazak vannak.


Vmi utikalauzban volt. A 11 fosbol beszelettunk is 2 fovel anno.

Lehet az ottaniak nem bannak ha onkenyesen lakast foglalnal a foutcaban.

Cserebe meg ha valami bajuk van fel tudnak hivni. Eleg idosek a lakosok, leheg jol jonne nekik a segitseg, pl. ha valami gond van akkor mire a miskolci rokonaik odaernek mar eleg cinkes a szitu.

2012. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah azt elfelejtettem mondani h ugyebar a mozgas az eleg kismerteku az ilyen kihalt falvakban. Plusz a hatso kert mar konkretan az erdo :)
2012. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. márc. 14. 00:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva a barlangok és remeteoduk nem alkalmasak a számomra, egyrészt állandóan jönnek a turisták, másrészt elfoglalnám mások elől a helyet huzamosan, harmadrészt túl öreg vagyok ilyen helyekhez. Szóval legyen zárható, legyen benne egy ágy meg tűzhely, hogy tudjak főzni.
2012. márc. 31. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:

"Elvonulnék egy időre a világtól, elegem van mindenből és mindenkiből."


"Egy társ is jöhet, ha lenne, aki hasonlóan gondolkodik és szintén nincs káros szenvedélye. Vegák előnyben."


Kac-kac, kukac.

2012. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ellentétesnek tűnik, de egy magamhoz hasonló emberrel jobb lenne mégis. De egyedül is kimennék.
2012. ápr. 17. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!