Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, Igazgatóhoz...

Mit tegyünk, Igazgatóhoz menjünk vagy verjem meg?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,van az osztályban 2 lány.NAgyon jóba voltunk,egyik legjobb barátnőm volt,de ők ketten különcök lettek,mindenkit kibeszélnek,fellegekben járnak,már szánalmas ahol tartanak.Állitólag az egyik csajt,lekúrv*tam,és azt mondtam,hogy minden hétvégén más pasival van,meg nem értem,hogy pasija miért jár vele.Na ez nem igaz,ilyet egy szóval se mondtam,erre nem elég,hogy a csaj meg akar verni,flegma,2 fejjel alacsonyabb,kis gombóc + suliba és facebookon oltogatilyen kiirásokkal,meg suliba beszól,hogy:halljátok,hogy recseg a szék? mindjárt széttörik alatta,meg vegyek nagyobb bugyit.Kül.170 cm vagyok 68 kiló de mindenhol van rajtam,nem vagyok dagadt,ő viszont alacsony,kövér,+ bandzsal is és állandóan leszól mindenkit,pofája,mint az úthenger.. na és beszólogat,fenyeget.. szüleim is ki vannak akadva. mit tegyek? verjem vagy szóljak oszinak? 16/L
2012. márc. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány létedre verekedni akarsz? xD
2012. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarom,de fenyeget,meg ha netán nekem esik akkor üssem?? nem hagyhatom magam..
2012. márc. 14. 21:42
 3/7 A kérdező kommentje:
rosszul irtam:ha nekem jön akkor verjem én is,de azért szóljak valakinek?
2012. márc. 14. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy valami cigány suliba jársz:D
2012. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem :D
2012. márc. 14. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
2 lány?? csak?? dikk xDDD
2012. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dikkmán igen 2 csaje :DDDDD
2012. márc. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!