Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyünk,? (Kérdésed túl...

Mit tegyünk,? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ma reggel hárman voltunk ithon én anyám nagyanyám én 15 vagyok és egy sötét bordos Volkswagen Sharan márkájú autó sötétitett üveggel jött és a csatornát izélte hogy régi meg minden meg 11 ezer forint egész házra aluminium és hát akkor valahogy bejöttek (emeletes ház)és létrával felmásztak a teraszra leszedték a csatornát és aszonta nekik nagyanyám hogy tegyék vissza vagy külömben hivja a rendőröket és viszarakták és gyorsan leléptek...szerintetek van ok félelemre?vagy mit kellene tenni?
2011. aug. 5. 10:22
 1/9 A kérdező kommentje:
sorry a helyesírás hibákért csak kicsit ideges vok:S
2011. aug. 5. 10:23
 2/9 A kérdező kommentje:
ja igen és a rendszámról is van pár betű, és nem is magyarok voltak hanem románok
2011. aug. 5. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmentek, akkor már semmit. Ha visszajönnek, azonnal hívni a rendőröket.
2011. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) a rendőrök hallatán ugy le léptek ...csak attol félek hogy éjszaka nehogy visszajöjjenek
2011. aug. 5. 10:27
 5/9 A kérdező kommentje:
tx 5643 enyit le tudtunk irni a rendszámból
2011. aug. 5. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem szabad beengedni.
2011. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem is engedtük be ő jött be vagyis be se jött mer a teraszra is létrával mászott fel
2011. aug. 5. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már bemegy a kapun a Te területeden van. Fel kell szólítani határozottam, (ahogy mamád is tette, csak később mint kellett volna) hogy azonnal távozzon, vagy kihívjátok a rendőrséget, és feljelentitek betörés miatt. De addig is szívesen kiengeditek a két dobbermant a házból, hogy kisegítsék őket a kerítsen kívülre. (Nem baj ha két cicád van, mond ezt.)De az is hatásos lehet, ha azt mondjátok, egy pillanat szólok a páromnak/apámnak stb ő rendőr majd vele elintézik. Ha bátrabb vagy (látod, hogy nincs náluk semmi) esetleg egy olyat is odaszólhatsz, hogy pl persze jöjjöenek csak, tegnap úgyse volt időm kimenni a lőtérre gyakorolni. Mellesleg meg be a házba, és bezárkózni, amíg oda ér a rendőr.
2011. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak egy hászki kutyánk van:)
2011. aug. 5. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!