Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen külsővel lehetnék modell?

Ilyen külsővel lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Egy 15éves elég magas lány vagyok(172-173cm a magasságom)

60kg..de viszonylag elég sovány vagyok sokak szerint a csontjaimnak van intkább suly.

Magasságom mellett sokan megdicsérték már a járásomat főleg magassarkukban,aztis hallottam már,hogy szépvagyok..

Hosszú barna a hajam van,barna szemem és szeplős arcom.

A mellem a lányok szerint van..a barátnőim szerint modellnek kéne mennem szerintük:szép,magas,karcsu és fotogén vagyok.

Ti mit gondoltok?


2012. márc. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
kép kéne....ha nem akarod akkor legalább az alakodat látnánk :) takard ki az arcod vagy valami...nekem is mondják sokan ..de......az nem abból áll hogy odamész oszt kész...az egy kemény munka :D
2012. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sovány vagy mint egy ruhafogas, akkor oké, mert a ruhán lesz a lényeg nem rajtad, nehogy az idomok elvonják a figyelmet a ruháról.
2012. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már mindenki lehet modell... van egy osztálytársam, a legtöbb fiú szerint (szerintem is) elég csúnya, mégis modell.
2012. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60 kiló az kicsit sok... Mármint civilben tök rendben van, de modellként soknak számít... Én 4-5 centivel vagyok magasabb nálad, és 7 kilóval kevesebb. ( 15 vagyok amúgy én is )
2013. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!