Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék fotózáshoz...

Hol találhatnék fotózáshoz modelleket?

Figyelt kérdés

Hobbi fotós vagyok, és modelleket keresnék kültéri fotózáshoz, gyakorlás céljából, ingyen. A modellnek semmi költségbe nem kerülne a fotózás, lehet hogy hihetetlen így elsőre, de tényleg csak gyakorolni szeretnék.

Zala megyéből keresnék leginkább modelleket. Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm és felpontozom, értelmetlen válaszokat nem kérek. Köszönöm!



2012. márc. 8. 17:40
 1/4 anonim válasza:
www.modellonline.hu , www.fotobazis.com - itt beregisztrálsz, belépsz csoportokba és írsz oda pár mondatot, hogy keresel modelleket Zala megyéből, emailedre írjanak. Remélem tudtam segíteni
2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) :) szép napot :)
2012. márc. 10. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
öregem :D
2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Juci94 válasza:
Szia! Nem tudom, keresel-e még modellt, de én szívesen jönnék (170 cm, 53 kg, hosszú barna haj, világoskék szem :))
2012. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!