Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kések 1 napot akkor szólnak...

Ha kések 1 napot akkor szólnak a munkaügyi központban?

Figyelt kérdés
3 havonta a kötelező jelentkezésnél ha csúszok 1 napot abból lehet baj?
2012. márc. 10. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha előre kimented magad.
2012. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező pont akkor a kapott napon megjelenni. Nyugodtan mehetsz előtte akár 3-4 nappal korábban is. Amúgy ha 1-2 napot csúszol az még nem vészes.
2012. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

én olyan 20napot késtem mert még azt is elfelejtettem hogy van ilyen hogy munkaügyi nem hogy már megint időpont van.

bementem,szóltak hogy máskor időbe menjek aztán ennyi volt.

nem tehetnek semmit csak így szóba ejnye-bejnyézhetnek ha késel.

ha sokat késel akkor meg küldenek felszólító levelet.

2012. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehetnek. Ha nem teszik, akkor emberségből elnézik az előadók. Következménye egyébként az lehet, hogy nem folyósítják a járadékot, mert működsz együtt a hivatallal.

Más kérdés, nem tudom mi abban az együttműködés, hogy bemegyek egy aláírásért, más egyéb nem történik.

2012. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!